woda strukturalna

Woda strukturalna – o filmie Woda

Woda strukturyzowana = się zdrowie

Polecam film „ Woda „, w tym dokumencie naukowcy z całego świata mówią o swoich badaniach wody, która stanowi 60-80% części naszego ciała (zależności od wieku i płci) i w swojej masie ma duży wpływ na nas samych.

 

 

Badania wody odkrywają przed widzem nowe jej właściwości i cechy, które nie są dla nas oczywiste.
Jedną z istotnych cech wody jest jej wartość energetyczna, drugą cechą jest struktura budowy wody, a dokładnie harmonia lub jaj brak. Większa ilość cząstek energii idzie w parze z uporządkowaną strukturą wody.
Źródło górskiej wody ma 1000 krotnie więcej energii od kranówką. Dlatego wyniku picia kranówki jesteśmy bardziej podatni na stres i szybciej się męczymy. Jest też dużo innych ciekawych aspektów, które są opisane w filmie.

W dokumencie jest mowa o wodzie strukturyzowanej, która jest doskonałym zamiennikiem wody źródlanej. Można ją zrobić w domowych warunkach.

Aby zrobić wodę strukturyzowaną należy:

1. Przegotować wodę i odstawić ją na 2-3 h, – po tej czynności woda staje się martwa, ale wyzbywamy się substancji szkodliwych.
2. Wstawić wodę do zamrażalnika, zamrozić i odmrozić. Gotowe!
Woda strukturyzowana w naturze występuje też w surowych organicznych warzywach i owocach.

Można też korzystanie ze źródeł wody oligoceńskie, wystękującej głównie w dużych miastach. Oczywiście takie studnie nie są wolne od skażeń, co powinien sprawdzać miejski sanepid.

Podaje linki do ujęć wody oligoceńskiej niestety tylko w internecie udało wyszukać tylko dwa miasta ( kliknij w miasto ), nie jestem też w stanie sprawdzić czy dane ujęcie jeszcze działają
Warszawa, Kraków,.
Proszę wklejcie w komentarzach na namiary dla innych miast, z mapy google, może przydać się to innym.

Woda_blog

 

Struktura wody – zdjęcie przerobione z materiałów naukowych Dr. Masaru Emoto, oryginalne na stronie http://thespiritscience.net/2014/10/17/dr-emoto-dies-the-passing-of-a-legend/

 

Pamięć wody

Inną ciekawą cechą wody omawianą w filmie jest „Pamięcią wody”.

W filmie omawiane jest doświadczenie, w którym postawiono dwa dzbanki tej samej wody w dwóch pomieszczeniach. W jednym pomieszczeniu ludzie zwracali się do wody w samych superlatywach, w drugim pomieszczeniu ludzie dla wody byli nieuprzejmi. Woda z pierwszego pokoju wykazywała znacznie lepsze właściwości w strukturze cząstki i ilości energii, niż woda z pomieszczenie drugiego. Wnioski mogą nasuwać się same, przykładowo małe dzieci wychowywane w atmosferze miłości lepiej będą się rozwijać niż te które są ciągle krytykowane, a w samym domy panuje konflikt między rodzicami.

Zanieczyszczenia wody

Sam film, nie skupia się na zanieczyszczeniach wody i sposobie jej uzdatnianie. Wyniku tych procesów, wodzie pozostaje wiele substancji kancerogennych.A  woda w plastikowych butelkach, wchodzi w reakcje chemiczną z plastikiem, co według dwójki Bostońskich naukowców jest jedną z przyczyn bezpłodności u ludzi. Dlatego warto zastanowić się co wypełnia nasze ciało.
Zachęcam do obejrzenia filmu „Woda„, i odwiedzenia naszego kanał na you tube, w którym znajdziecie inne ciekawe filmy https://www.youtube.com/channel/UCYjyp9S2T8RpVesasTy59oQ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *